15-09-01 (3)1 września to dla wszystkich uczniów czas powrotu do szkoły po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się o godzinie 10.00. Pani Dyrektor Beata Żeromska powitała przybyłych na uroczystość nauczycieli, pracowników szkoły, a szczególnie gorąco uczniów. Gościliśmy również Zastępcę Burmistrza Dzielnicy Ursus – Pana Wiesława Krzemienia, który uczniom i nauczycielom życzył wielu sukcesów i zapału do nauki w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Po słowach wstępu przyszedł czas na spotkania z wychowawcami, poprzedzone krótką sesją fotograficzną naszych Pierwszaków – szczególnie serdecznie witamy Was w murach naszej szkoły :).

Zapraszamy do galerii zdjęć [fot. A. Lewandowska]