W sumie: 204732

kolorowa23 października w D.K. Kolorowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom Mazowieckiego Konkursu „Moja wiedza o II wojnie światowej”- edycja 2015 r. „Wielkie postacie zwycięskiej koalicji II wojny światowej”. „Konferencja w Teheranie, Jałcie i Poczdamie a sprawa Polska”.
Z przyjemnością informujemy, że Michał Orzyłowski (3a) znalazł się w gronie wyróżnionych w kategorii: uczniowie gimnazjów. Sukces tym bardziej cieszy, że Michał jako jedyny uczeń ursuskiego gimnazjum uzyskał wynik, który zapewnił mu wyróżnienie [link]. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji Michał był laureatem II miejsca.

Gratulujemy! Naszymi historykami opiekuje się p. D. Mordak.

[za zdjęcia dziękujemy p. A. Wall]