W sumie: 204738

16 grudnia odbyły się zebrania z rodzicami podczas których można było podziwiać lampiony świąteczne. Lampiony zostały przygotowane przez uczniów klas I i II. Rodzice mogli wybrać lampion, który podobał im się najbardziej i ofiarować, wedle uznania, dar serca.
Serdecznie Państwu dziękujemy za każdą ofiarowaną kwotę. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na cel charytatywny, który wybiorą nasi uczniowie.
Przy tej okazji bardzo dziękujemy uczennicom klasy 1a: Oli, Małgosi, Marysi oraz Asi, a także Kamili z klasy 2a, które pomogły w przygotowaniu kiermaszu oraz poświęciły swój wolny czas, a także wszystkim uczniom, którzy przekazali lampiony na kiermasz. Mamy nadzieję, że zgromadzone środki pomogą nam sprawić wiele radości potrzebującym, a lampiony umilą świąteczny czas w naszych domach.

Anna Lewandowska