O nas
Poprzednia wersja strony:
Nasza codzienność
Nasz kanał YT – zapraszamy


Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Dzisiaj: 32
W tym tygodniu: 477
W sumie: 183198

Na mocy uchwały Rady m.st. Warszawy nr XLV/1081/2017 z dnia 16 marca 2017 r. Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi  od dnia 1 września 2017 r. zostało włączone do LVI Liceum Ogólnokształcącego
im. Leona Kruczkowskiego.

(od 31 sierpnia 2018 r. LVI LO im. Rotmistrza Witolda Pileckiego)
Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum
przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Strona internetowa LVI LO [link]

www.56lo.waw.pl

Szanowni Państwo
zapraszamy do śledzenia wydarzeń z życia szkoły na stronie
www.56lo.waw.pl
Strona Gimnazjum nr 132 pozostaje jako archiwum wiadomości

PCz210 grudnia obchodzona jest rocznica podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i właśnie w tym dniu na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Wartości zawarte w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (PDCP) stanowią ważny fundament dla kształtowania właściwych postaw w życiu prywatnym i zawodowym.
Obchody Tygodnia Praw Człowieka stały się okazją do przypomnienia o prawie, które posiada każdy z nas czyli prawie do ochrony prywatności i wizerunku.

Tydzień Praw Człowieka pozwolił nawiązać do realizowanego przez nasze Gimnazjum Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”.  W klasach pierwszych przeprowadzono lekcje dotyczące ochrony wizerunku. Wykorzystano również materiały opracowane w ramach kampanii „Myślę, więc nie ślę” dotyczące sekstingu. W tych zajęciach również wzięli udział uczniowie klas pierwszych, a także uczniowie klasy 2b oraz 3a. Wszyscy obejrzeli film pt.: „Na zawsze”.  Kolejne działania w ramach Programu „Twoje dane – Twoja sprawa” już w styczniu. Koordynatorem Programu jest p. Anna Lewandowska.

 [fot. Anna Lewandowska]