DSC_0579Wydział Elektryczny to jeden z największych wydziałów Politechniki Warszawskiej, który posiada kilkadziesiąt wysoko wyspecjalizowanych laboratoriów dydaktycznych i naukowo-badawczych. Nasi uczniowie zostali zaproszeni do Laboratorium Maszyn Elektrycznych, po którym oprowadzał ich Prodziekan ds. studenckich doc. dr inż. Wojciech Urbański. Zajęcia odbyły się w sobotę 5 grudnia.

Pan Prodziekan w czasie spotkania  opowiadał  m.in. o aktywności zawodowej pracowników Wydziału Elektrycznego oraz o możliwościach podjęcia pracy przez absolwentów tego Wydziału.
Spotkanie odbyło się w ramach podjętej przez nasze Gimnazjum współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich.

Joanna Balcerzak

[fot. J. Balcerzak]