18 lutego Małgosia, Asia, Ola i Marysia z klasy 1a oraz Kamila z klasy 2a, czyli grupa dziewcząt, która w grudniu włączyła się w zorganizowanie kiermaszu lampionów świątecznych [link] udała się z upominkami do Domu Dziecka nr 9. Wyjazd poprzedzony był zakupami. Dziewczyny za zgromadzone środki ze sprzedaży lampionów zakupiły ramki do zdjęć – taka była prośba i potrzeby.  Nasze wolontariuszki spotkały się z Panią Pedagog, na ręce której przekazały upominki. Dziewczyny miały też okazję wysłuchać ważnych i przydatnych informacji na temat funkcjonowania domów dziecka. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzicom za wsparcie naszej akcji, a wolontariuszkom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Anna Lewandowska