10 marca Ola Górecka, Asia Thiel i Małgosia Miksa uczestniczyły w spotkaniu z Organizatorami programu grantowego. Spotkanie odbyło się po lekcjach w „Warsztacie Warszawskim” czyli śródmiejskim miejscu aktywności lokalnej, który mieści się przy Pl. Konstytucji. Na spotkaniu poznaliśmy inne projekty oraz ich autorów – warszawską młodzież. Zastanawialiśmy się jak promować projekt, włączać odbiorców, jak ocenić czy projekt się udał. Udział w warsztacie był miłym doświadczeniem, dlatego serdecznie dziękuję zespołowi grantowemu, że pozaszkolne obowiązki nie przeszkodziły w wyjeździe.

Anna Lewandowska