W sumie: 204727

IMG_4804 (2)7 marca zespół redakcyjny w składzie: Ola Górecka, Julia Guz i Kasia Miernicka udał się do Urzędu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Tego dnia po lekcjach byliśmy umówieni na wywiad z Panem Wiesławem Krzemieniem, Zastępcą Burmistrza Dzielnicy Ursus. Wcześniej zostały przygotowane i omówione pytania, które chciały zadać nasze dziennikarki. Pan Burmistrz poświęcił nam dużo czasu. Chętnie i z poczuciem humoru odpowiedział na pytania. Nie zdradzamy więcej szczegółów. Wywiad znajdzie się w gazecie, która będzie efektem końcowym grantu „Aktywna warszawska młodzież”. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Anna Lewandowska