W sumie: 204728

22 kwietnia odbyła się VII sesja Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ursus. W obradach MRDU wzięły udział przedstawicielki zespołu realizującego Projekt „Aktywni i Kreatywni” – Aleksandra Górecka oraz Katarzyna Miernicka. Nasze uczennice opowiedziały o realizowanym przez nas projekcie i o konkursie literackim. Złożyliśmy bowiem wniosek o objęcie Honorowym Patronatem MRDU Konkursu „Pewnego dnia w Danolandii…”.  Młodzieżowa Rada Dzielnicy Ursus jednogłośnie przyjęła uchwałę w tej sprawie. Serdecznie DZIĘKUJEMY!

[fot. Sandra Połeć]