Pomimo trwających egzaminów klas trzecich zespół realizujący Projekt „Aktywni i Kreatywni” intensywnie pracował. Odwiedziliśmy uczniów, którzy wzięli udział w Dzielnicowym Konkursie Literackim „Pewnego dnia w Danolandii…” i zaprosiliśmy na uroczyste podsumowanie. Zaproszenia skierowaliśmy m.in. do Organizatora realizującego program grantowy – Stowarzyszenie „Z siedzibą w Warszawie”, GIODO, Zarządu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy, Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ursus, sponsorów, jury oraz lokalnych mediów.