Jpeg

10 maja w Miasteczku Ruchu Drogowego, przy ul. Sosnkowskiego odbyły się eliminacje powiatowe XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna w składzie: Ola Haponiuk, Małgorzata Chaber oraz Michał Haponiuk już 18 maja będzie reprezentowała m.st. Warszawę w kolejnym etapie Turnieju w kategorii gimnazja. Tym razem zmierzy się z drużynami reprezentującymi powiaty: legionowski, otwocki, warszawski zachodni, nowodworski, wołomiński, miński, piaseczyński, pruszkowski, grodziski, żyrardowski. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku drużyna w tym samym składzie w etapie rejonowym uplasowała się na III miejscu. Opiekunem drużyny jest p. Anna Lewandowska. Gratulujemy i trzymamy kciuki!
Zapraszamy do galerii zdjęć www.technika.gim132waw