IMG_20160513_133928

13 maja w siedzibie Polskiego Towarzystwa Informatycznego odbyła się uroczystość zakończenia Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „eUmiejętności przepustką do…”. Z przyjemnością informujemy, że Piotr Osada (3a) został laureatem I miejsca! Ale to nie koniec nagród. Organizatorzy przyznali pracy przygotowanej przez naszego ucznia również wyróżnienie w kategorii Promocja regionu. Dodatkową niespodzianką było wręczenie przez Panią Aurelię Michałowską – Mazowieckiego Kuratora Oświaty dodatkowych nagród wszystkim uczniom z województwa mazowieckiego, którzy znaleźli się w gronie laureatów Konkursu. Konkurs odbywał się pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Dla laureata I miejsca Organizatorzy przygotowali wspaniałe nagrody ufundowane przez wielu sponsorów: m.in. kamerę GoPro, głośnik bluetooth firmy Blaupunkt, powerbank, pendrive`a oraz voucher ufundowany przez jedną z firm szkoleniowych.  Cała inicjatywa odbyła się w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, którego obchody trwają od końca lutego do czerwca 2016 r. Od wielu lat wydarzenie organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Informatyczne we współpracy z licznymi partnerami rządowymi i pozarządowymi przy wsparciu administracji państwowej, Parlamentu oraz licznych organizacji pozarządowych, firm oraz mediów publicznych.

Dodatkową atrakcją dla nagrodzonej młodzieży, w której uczestniczył nasz Laureat był przygotowany mini warsztat filmowy „Światło i spojrzenie” oraz  seans 3D w Planetarium. Wcześniej odbyła się projekcja nagrodzonych w Konkursie filmów.

Opiekunem naszych uczniów, uczestników Konkursu była p. Anna Lewandowska, nauczyciel informatyki.

O konkursie można przeczytać na stronie:
www.gazetaprawna.pl

www.itwedukacji.pl

www.tvp.info

www.konkurs.ecdl.pl

Nagrodzony film znajduje się na kanale YouTube specjalnie utworzonym na potrzeby konkursu [link]

GRATULUJEMY sukcesu! Zapraszamy do galerii zdjęć.