O nas
Poprzednia wersja strony:
Nasza codzienność
Nasz kanał YT – zapraszamy


Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 24
W tym tygodniu: 469
W sumie: 183190

Na mocy uchwały Rady m.st. Warszawy nr XLV/1081/2017 z dnia 16 marca 2017 r. Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi  od dnia 1 września 2017 r. zostało włączone do LVI Liceum Ogólnokształcącego
im. Leona Kruczkowskiego.

(od 31 sierpnia 2018 r. LVI LO im. Rotmistrza Witolda Pileckiego)
Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum
przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Strona internetowa LVI LO [link]

www.56lo.waw.pl

Szanowni Państwo
zapraszamy do śledzenia wydarzeń z życia szkoły na stronie
www.56lo.waw.pl
Strona Gimnazjum nr 132 pozostaje jako archiwum wiadomości

IMG_20160513_133928

13 maja w siedzibie Polskiego Towarzystwa Informatycznego odbyła się uroczystość zakończenia Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „eUmiejętności przepustką do…”. Z przyjemnością informujemy, że Piotr Osada (3a) został laureatem I miejsca! Ale to nie koniec nagród. Organizatorzy przyznali pracy przygotowanej przez naszego ucznia również wyróżnienie w kategorii Promocja regionu. Dodatkową niespodzianką było wręczenie przez Panią Aurelię Michałowską – Mazowieckiego Kuratora Oświaty dodatkowych nagród wszystkim uczniom z województwa mazowieckiego, którzy znaleźli się w gronie laureatów Konkursu. Konkurs odbywał się pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Dla laureata I miejsca Organizatorzy przygotowali wspaniałe nagrody ufundowane przez wielu sponsorów: m.in. kamerę GoPro, głośnik bluetooth firmy Blaupunkt, powerbank, pendrive`a oraz voucher ufundowany przez jedną z firm szkoleniowych.  Cała inicjatywa odbyła się w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, którego obchody trwają od końca lutego do czerwca 2016 r. Od wielu lat wydarzenie organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Informatyczne we współpracy z licznymi partnerami rządowymi i pozarządowymi przy wsparciu administracji państwowej, Parlamentu oraz licznych organizacji pozarządowych, firm oraz mediów publicznych.

Dodatkową atrakcją dla nagrodzonej młodzieży, w której uczestniczył nasz Laureat był przygotowany mini warsztat filmowy „Światło i spojrzenie” oraz  seans 3D w Planetarium. Wcześniej odbyła się projekcja nagrodzonych w Konkursie filmów.

Opiekunem naszych uczniów, uczestników Konkursu była p. Anna Lewandowska, nauczyciel informatyki.

O konkursie można przeczytać na stronie:
www.gazetaprawna.pl

www.itwedukacji.pl

www.tvp.info

www.konkurs.ecdl.pl

Nagrodzony film znajduje się na kanale YouTube specjalnie utworzonym na potrzeby konkursu [link]

GRATULUJEMY sukcesu! Zapraszamy do galerii zdjęć.

[fot. A. Lewandowska]