tik15 maja Organizatorzy ogłosili wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „eUmiejętności przepustką do…”. Z przyjemnością informujemy, że w gronie laureatów znalazł się Piotr Osada (3a). Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystego wręczenia nagród, które odbędzie się już 13 maja.  Praca naszego ucznia dodatkowo została wyróżniona w kategorii – Promocja regionu. Na konkurs nadesłano 296 filmów ze szkół z całej Polski. Długość filmu nie mogła przekroczyć 1 minuty. Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na piątek 13 maja :).
Organizatorem Konkursu jest m.in. Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz ECDL Polska. Link do strony konkursu [link] oraz do filmu przygotowanego przez naszego laureata [link]. Opiekunem konkursu była p. Anna Lewandowska.