IMG_581915 czerwca odbyło się podsumowanie dwóch konkursów dzielnicowych, których organizatorem jest nasze Gimnazjum. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Pan dr Henryk Linowski – Przewodniczący Rady Dzielnicy Ursus, Pan Wiesław Krzemień – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursus oraz radna Pani Wanda Kopcińska – Przewodnicząca Komisji Oświaty, a także członkowie jury, opiekunowie konkursów i uczestnicy. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy laureatom oraz opiekunom. Nad organizacją i  przeprowadzeniem konkursów czuwały Panie: Renata Kocełuch, Janina Romanowska, Klaudia Gontarska oraz Dorota Mordak.
Z wynikami Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Miłosnej można zapoznać się na stronie [link],  natomiast wyniki VI Dzielnicowej Olimpiady Historycznej znajdują się na stronie [link].
Zapraszamy do galerii zdjęć.