IMG_5786Ostatniego dnia wycieczki odwiedziliśmy Lublin. Jest to miasto z mnóstwem ciekawych miejsc. Jednym z nich jest niewątpliwie skarbiec oraz zakrystia akustyczna, która zrobiła na wszystkich największe wrażenie. Po Starym Mieście Lublina spacerowaliśmy w pięknym słońcu, towarzyszącym nam przez wszystkie dni wycieczki. Na koniec zjedliśmy pyszny obiad, a na deser lody. W drodze powrotnej odwiedziliśmy tradycyjnie MacDonald’s. Podsumowując nasz wyjazd na Roztocze stwierdzamy, że… było bardzo fajnie. Krótką relację przygotował zespół grantowy Kreatywni i Aktywni.  Zapraszamy do galerii zdjęć – fot. A. Lewandowska.