W sumie: 204734

img_8168Chętni uczniowie z klasy 1a, w sobotnie popołudnie 8 października udali się do Teatru Narodowego. Obejrzeli spektakl w doskonałej obsadzie [link]. „Królowa Śniegu” to „przypowieść o dziewczynce, która przemierza cały świat dla ocalenia kochanego towarzysza dziecięcych zabaw. Wędrówka przez różne poziomy i odcienie baśniowej rzeczywistości jest dla niej przejmującym doświadczeniem, miłością w działaniu, praktyką życia – drogą z utraconego raju dzieciństwa w dorosłość”.
Uczniowie wyjechali do Teatru Narodowego wspólnie z wychowawcą – p. A. Lewandowską. Zapraszamy do galerii zdjęć.