Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się
18 października 2017 r, o godz. 18.00.
Od godz. 17.30 zapraszamy na indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

logozus15 i 16 grudnia uczniowie klas trzecich uczestniczyli w lekcjach przygotowanych przez uczniów Technikum nr 8 im. Jana Karskiego na temat ubezpieczeń społecznych. Uczniowie Technikum pod opieką p. M. Wojtczuk przygotowali i przedstawili najważniejsze zagadnienia dotyczące ubezpieczeń społecznych. „Projekt z ZUS”, czyli popularyzacja wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych uwzględnia zagadnienia, które nie znalazły się w programie edukacyjnym polskiej szkoły. Młodzież, która niebawem wkroczy na rynek pracy powinna wiedzieć dlaczego warto podlegać ubezpieczeniom społecznym i na jakie świadczenia można liczyć w zamian za opłacanie składek. Już wkrótce przed uczniami kolejne zadania. Za przebieg Projektu odpowiedzialne są p. M. Wojtczuk oraz p. A. Lewandowska. Zapraszamy do galerii zdjęć:

[fot. I. Bednarska]