W sumie: 204728

IMG_0686 (Kopiowanie)1 czerwca odbył się bal gimnazjalny. Uczniowie klas trzecich bawili się na ostatniej imprezie w szkole, której mury opuszczą już za trzy tygodnie. Bal tradycyjnie rozpoczął się polonezem, którego układ trzecioklasiści ćwiczyli pod okiem p. Teresy Dejneko. W tej części uroczystości udział wzięli licznie przybyli rodzice i najbliżsi. Następnie odbyła się mniej oficjalna część imprezy. Świetna zabawa towarzyszyła do ostatnich chwil. Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć, za które dziękujemy p. E. Niedolistek, p. J. Balcerzak i p. A. Lewandowskiej.

[fot. E. Niedolistek]

[fot.  J. Balcerzak]