Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Zebrania z Rodzicami – zmiana godziny

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się
22 listopada 2017 r. (środa), o godz. 18.00,
a nie jak wstępnie planowano o godz. 18.30.
Od godziny 17.30 odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

IMG_0686 (Kopiowanie)1 czerwca odbył się bal gimnazjalny. Uczniowie klas trzecich bawili się na ostatniej imprezie w szkole, której mury opuszczą już za trzy tygodnie. Bal tradycyjnie rozpoczął się polonezem, którego układ trzecioklasiści ćwiczyli pod okiem p. Teresy Dejneko. W tej części uroczystości udział wzięli licznie przybyli rodzice i najbliżsi. Następnie odbyła się mniej oficjalna część imprezy. Świetna zabawa towarzyszyła do ostatnich chwil. Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć, za które dziękujemy p. E. Niedolistek, p. J. Balcerzak i p. A. Lewandowskiej.

[fot. E. Niedolistek]

[fot.  J. Balcerzak]