Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Zebrania z Rodzicami – zmiana godziny

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się
22 listopada 2017 r. (środa), o godz. 18.00,
a nie jak wstępnie planowano o godz. 18.30.
Od godziny 17.30 odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

DSC_03737 czerwca odbyło się podsumowanie dwóch konkursów dzielnicowych, których organizatorem jest nasze Gimnazjum. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście:  Pan Wiesław Krzemień – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursus oraz radna Pani Wanda Kopcińska – Przewodnicząca Komisji Oświaty, a także członkowie jury, opiekunowie konkursów i uczestnicy. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy laureatom oraz opiekunom. Nad organizacją i  przeprowadzeniem konkursów czuwały Panie: Renata Kocełuch, Janina Romanowska, Klaudia Gontarska oraz Dorota Mordak. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Z wynikami XIII Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Miłosnej można zapoznać się na stronie [link],  natomiast wyniki VII Dzielnicowej Olimpiady Historycznej znajdują się na stronie [link].

[fot. J. Balcerzak]