Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Zebrania z Rodzicami – zmiana godziny

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się
22 listopada 2017 r. (środa), o godz. 18.00,
a nie jak wstępnie planowano o godz. 18.30.
Od godziny 17.30 odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

2Dobiega końca tegoroczna edycja Programu edukacyjnego „Twoje dane – twoja sprawa”. Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że podejmowane przez nas działania zostały nagrodzone przez organizatora – Biuro GIODO. Ponownie stanęliśmy na podium! Działania odbywały się pod hasłem „ZAdane dane” i w ogólnopolskim konkursie organizowanym dla placówek zostały nagrodzone III miejscem [link]. O podejmowanych inicjatywach i autorskim projekcie edukacyjnym realizowanym podczas zielonej szkoły można przeczytać na szkolnej stronie programu www.giodo.gim132waw.pl. Przypomnijmy, że w Programie „Twoje dane – twoja sprawa” Gimnazjum nr 132 bierze udział od 2012 roku, a w roku 2015 jako pierwsze Gimnazjum w Polsce otrzymaliśmy nagrodę główną – Złote Pióro Programu. Staliśmy się Liderem dobrych praktyk.
Koordynatorem Programu oraz pomysłodawczynią realizowanych wspólnie z uczniami inicjatyw jest p. Anna Lewandowska.