Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Zebrania z Rodzicami – zmiana godziny

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się
22 listopada 2017 r. (środa), o godz. 18.00,
a nie jak wstępnie planowano o godz. 18.30.
Od godziny 17.30 odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

kz2mW ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa został ogłoszony konkurs fotograficzny, którego motywem przewodnim była oczywiście książka. Przygotowane przez uczniów prace zostały przesłane na Konkurs Fotograficzny dla Gimnazjalistów: „Książko, ach to ty…”. Z przyjemnością informujemy, że prace naszych uczennic zostały nagrodzone I, II i III miejscem. Wręczenie nagród odbyło się podczas zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół nr 42. Uczennice otrzymały vouchery, fundatorem których był  FU [link].
Z pracami Zuzi, Sandry, Małgosi, Klaudii oraz Gabrysi można zapoznać się na stronie organizatora konkursu [link]. Gratulujemy! Opiekunem konkursu była p. Anna Lewandowska.