Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Zebrania z Rodzicami – zmiana godziny

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się
22 listopada 2017 r. (środa), o godz. 18.00,
a nie jak wstępnie planowano o godz. 18.30.
Od godziny 17.30 odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

IMG_147119 czerwca ostatnia grupa uczniów tym razem z klas pierwszych, pod opieką wychowawców udała się do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wyjazdu oraz krótkiej relacji przygotowanej przez Magdaleną Bortniczuk i Karolinę Rosę, uczennic klasy 1a.

Sprawozdanie z wycieczki do NSA

19 czerwca 2017 roku pojechałyśmy wraz z naszą klasą oraz uczniami z klasy 1b oraz 1c do Naczelnego Sądu Administracyjnego, który znajduje się przy ulicy Gabriela Boduena w Warszawie. W sądzie zwiedziliśmy m.in.: ciekawe archiwum, bibliotekę, w której znajduje się parę tysięcy książek, związanych z prawem.
             Zobaczyliśmy przykładową rozprawę i stroje dawnych i współczesnych prawników: sędziów, adwokatów, prokuratorów i radców prawnych . Mogliśmy także założyć togę i łańcuch sędziowski.
Na końcu zostaliśmy zaproszeni na słodki poczęstunek, a potem dostaliśmy drobne upominki.
            Wycieczka bardzo nam się podobała i chętni odwiedzilibyśmy NSA ponownie. Wyjazd okazał się świetna okazją do poszerzenia wiedzy na temat pracy w sądzie.

Karolina Rosa i Magdalena Bortniczuk, kl. 1a