Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Zebrania z Rodzicami – zmiana godziny

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się
22 listopada 2017 r. (środa), o godz. 18.00,
a nie jak wstępnie planowano o godz. 18.30.
Od godziny 17.30 odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

IMG_162023 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Wzięli w niej udział zaproszeni goście: Pan Wiesław Krzemień, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty Pani Wanda Kopcińska. Pan Wiesław Krzemień wręczył Nagrody Burmistrza przyznane trzem uczennicom. Nagrodę otrzymały: Zuzanna Kacprzycka, Klaudia Smejlik, Sandra Połęć. Zakończenie roku szkolnego to przede wszystkim czas podsumowań. Wręczono podziękowania oraz nagrody laureatom konkursów. Za przybycie na uroczystość dziękujemy również rodzicom oraz przedstawicielom Rady Rodziców, którzy również otrzymali podziękowania za pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć.