W sumie: 204727

„URSUS – lubię, znam, wiem” – pod takim hasłem, 30 września odbył się IX Festiwal Oświatowy Przedszkoli i Szkół z Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Piękna pogoda zagwarantowała wspaniałą frekwencję. Park Czechowicki stał się skarbnicą wiedzy o Ursusie. Stoisko LVI LO zdominowały informacje o historii szkoły, która liczy sobie ponad 70 lat. Mieszkańcy odwiedzający nasz namiot chętnie zatrzymywali się przy zdjęciach z przeszłości. Pani Urszula Kierzkowska – Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy oraz zastępca burmistrza Pan Wiesław Krzemień zmierzyli się z pytaniami związanymi z historią Ursusa. Mieszkańcy mogli również skorzystać z porad fizjoterapeuty p. Eliasza Mosińskiego.
Muszla koncertowa gościła profesjonalnych artystów z naszego Liceum, którzy zaprezentowali swoje talenty. Widownia mogła zobaczyć uczniów klasy 1a w przedstawieniu pt. „Matura” według scenariusza i reżyserii p. Marcina Kostyry. Sądząc po reakcji zgromadzonej publiczności egzamin maturalny w wykonaniu licealistów bardzo się podobał.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania do tego wydarzenia, a także uczniom i rodzicom odwiedzającym nasz namiot. Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Anna Lewandowska