Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie, które odbędzie się
25 kwietnia 2018 r. (środa), o godz. 18.00.

Od godziny 17.30 odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

14 grudnia chętni uczniowie klasy 2a oraz Kasia (3a) pod opieką p. Anny Lewandowskiej wyjechali do Teatru Kwadrat na sztukę pt. „Ciotka Karola 3.0”. Owdowiała multimilionerka zapowiada wizytę w Oxfordzie, gdzie studiuje jej jedyny krewny, Karol Wykeham. Jej przyjazd jest zbawieniem dla siostrzeńca, a także dla jego przyjaciela Jacka. Bowiem tylko w obecności nobliwej damy mogą przekroczyć próg kawalerskiego domu prześliczne wybranki ich serc… Jeżeli jesteście ciekawi jakie przygody przydarzyły się studentom Oxfordu koniecznie odwiedźcie Teatr Kwadrat. Cała grupa pomimo bardzo późnej pory, po takiej dawce humoru wracała do domu w doskonałym nastroju.

Anna Lewandowska