Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie, które odbędzie się
14 marca 2018 r. (środa), o godz. 18.00.

Od godziny 17.30 odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

6 grudnia uczniowie klasy 2a uczestniczyli w wyjeździe mikołajkowym. Wyjechali do kina Cinema City Mokotów na film pt. „Morderstwo w Orient Expressie”. Film będący ekranizacją powieści Agathy Christie przypadł do gustu gimnazjalistom, na co niewątpliwie miała wpływ doskonała obsada. W filmie można było podziwiać kunszt aktorski takich gwiazd jak m.in.: Penélope Cruz, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Willem Dafoe, Kenneth Branagh. Po mile spędzonym czasie uczniowie wrócili do szkoły na dwie ostatnie lekcje :).

Anna Lewandowska