6 grudnia uczniowie klasy 2a uczestniczyli w wyjeździe mikołajkowym. Wyjechali do kina Cinema City Mokotów na film pt. „Morderstwo w Orient Expressie”. Film będący ekranizacją powieści Agathy Christie przypadł do gustu gimnazjalistom, na co niewątpliwie miała wpływ doskonała obsada. W filmie można było podziwiać kunszt aktorski takich gwiazd jak m.in.: Penélope Cruz, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Willem Dafoe, Kenneth Branagh. Po mile spędzonym czasie uczniowie wrócili do szkoły na dwie ostatnie lekcje :).

Anna Lewandowska