Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie, które odbędzie się
14 marca 2018 r. (środa), o godz. 18.00.

Od godziny 17.30 odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

24 listopada w DK Włochy odbył się II etap eliminacji XIV Mazowieckiego Konkursu Savoir-Vivre „Obycie umila życie”.  Nie mogło w nim zabraknąć drużyny z Gimnazjum nr 132. Tym razem szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2a: Magdalena Bortniczuk, Natalia Galas, Kasia Horecka, Wanda Leśniak oraz Łukasz Chomiuk. Konkurs wzbudza wiele emocji, a zgodnie z regulaminem do finału mogą zakwalifikować się tylko trzy drużyny. Po dwóch finałach z rzędu z naszym udziałem, a pięciu w historii konkursu w tym roku nie udało nam się zakwalifikować i zmierzyć z emocjami ostatniego etapu. Z pewnością nie zrezygnujemy i w kolejnym roku spróbujemy swoich sił. Opiekunem drużyny jest P. Anna Lewandowska. Zapraszamy do galerii zdjęć.