Na stronie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, organizatora konkursów przedmiotowych opublikowano wyniki etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z języka rosyjskiego. Wzięło w nim udział pięciu uczniów klas gimnazjalnych. Najlepszy wynik – 80% – uzyskali: Moskalyk Maksym (3a) i Ariana Pirgul (2a) [link]. Zgodnie z regulaminem nasi uczniowie mają szansę na udział w etapie wojewódzkim tego prestiżowego konkursu! Czekamy na informację potwierdzającą. Uczniów do konkursu przygotowała Janina Romanowska – GRATULUJEMY!