6 lutego odbyła się uroczysta inauguracja współpracy Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej z LVI LO. Podczas wydarzenia zaproszeni goście oraz licealiści i uczniowie klas gimnazjalnych mogli wysłuchać wykładu prof. dr. hab. inż. Jana Sroki pt. „Ten nieznośny elektromagnetyzm”. W uroczystości wzięli również udział: Prezes Oddziału Warszawskiego SEP – Miłosława Bożentowicz, doc. dr Wiesław Broniek – pracownik PW, a także przedstawiciele władz dzielnicy: zastępcy burmistrza: Wiesław Krzemień i Kazimierz Sternik oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy – Wanda Kopcińska i radna Irena Jarzębak. Szczególnie miło było nam gościć zaproszoną młodzież ursuskich szkół wraz z nauczycielami. Zapraszamy do galerii zdjęć [link strona LO].