Zebrania z rodzicami – maj
Serdecznie zapraszamy rodziców
na zebrania, na których zostaną przekazane przewidywane oceny roczne.
Zebrania odbędą się 24 maja 2017 r. (środa) o godz. 18.00
Od godziny 17.30 zapraszamy na spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.
Cybernauci – spotkanie dla rodziców w ramach projektu
Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie,
które odbędzie się 31 maja (środa), o godz. 17.30 (s. 309).

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Cybernauci. „Cybernauci to – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.
Realizacja obowiązku szkolnego
Szanowni Państwo,
Dyrektor Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi informuje, że na mocy uchwały Rady m.st. Warszawy nr XLV/1081/2017 z dnia 16 marca 2017 r. nastąpi włączenie Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjny do LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego od dnia 1 września 2017 r. Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Dyrektor Gimnazjum
Beata Żeromska

logozus15 i 16 grudnia uczniowie klas trzecich uczestniczyli w lekcjach przygotowanych przez uczniów Technikum nr 8 im. Jana Karskiego na temat ubezpieczeń społecznych. Uczniowie Technikum pod opieką p. M. Wojtczuk przygotowali i przedstawili najważniejsze zagadnienia dotyczące ubezpieczeń społecznych. „Projekt z ZUS”, czyli popularyzacja wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych uwzględnia zagadnienia, które nie znalazły się w programie edukacyjnym polskiej szkoły. Młodzież, która niebawem wkroczy na rynek pracy powinna wiedzieć dlaczego warto podlegać ubezpieczeniom społecznym i na jakie świadczenia można liczyć w zamian za opłacanie składek. Już wkrótce przed uczniami kolejne zadania. Za przebieg Projektu odpowiedzialne są p. M. Wojtczuk oraz p. A. Lewandowska. Zapraszamy do galerii zdjęć:

[fot. I. Bednarska]