Zebrania z rodzicami – marzec
Serdecznie zapraszamy rodziców na zebrania, które odbędą się
15 marca (środa) o godz. 18.00

Od godziny 17.30 spotkania z nauczycielami poszczególnych edukacji.

logozus15 i 16 grudnia uczniowie klas trzecich uczestniczyli w lekcjach przygotowanych przez uczniów Technikum nr 8 im. Jana Karskiego na temat ubezpieczeń społecznych. Uczniowie Technikum pod opieką p. M. Wojtczuk przygotowali i przedstawili najważniejsze zagadnienia dotyczące ubezpieczeń społecznych. „Projekt z ZUS”, czyli popularyzacja wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych uwzględnia zagadnienia, które nie znalazły się w programie edukacyjnym polskiej szkoły. Młodzież, która niebawem wkroczy na rynek pracy powinna wiedzieć dlaczego warto podlegać ubezpieczeniom społecznym i na jakie świadczenia można liczyć w zamian za opłacanie składek. Już wkrótce przed uczniami kolejne zadania. Za przebieg Projektu odpowiedzialne są p. M. Wojtczuk oraz p. A. Lewandowska. Zapraszamy do galerii zdjęć:

[fot. I. Bednarska]