Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017
odbędzie się 23 czerwca 2017 r. o godz. 8.00.
Serdecznie zapraszamy!
Zagłosuj na projekt uczniów Gimnazjum nr 132!
Zwracamy się do całej społeczności szkolnej z prośbą o oddanie głosu na projekt zgłoszony przez uczniów klasy 1a w tegorocznej edycji budżetu partycypacyjnego.
Jeżeli uważasz, że w tej części Ursusa potrzebny jest skatepark - liczymy na Twój głos.
Głosowanie potrwa do 30 czerwca 2017 r.
Na pomysł może zagłosować każdy mieszkaniec Warszawy, nawet dziecko.

Poznaj szczegóły zgłoszonego projektu [link]
Zagłosuj, najlepiej i najszybciej zrobisz to przez internet [link]
Grupa edukacyjno-wsparciowa dla rodziców
Zachęcamy do zapoznania się z informacją przygotowaną przez psychologa szkolnego p. Jolantę Kwasiborską-Suchecką dotyczącą oferty zajęć dla rodziców.
Spotkania rozpoczną się we wrześniu. [link]

logozus15 i 16 grudnia uczniowie klas trzecich uczestniczyli w lekcjach przygotowanych przez uczniów Technikum nr 8 im. Jana Karskiego na temat ubezpieczeń społecznych. Uczniowie Technikum pod opieką p. M. Wojtczuk przygotowali i przedstawili najważniejsze zagadnienia dotyczące ubezpieczeń społecznych. „Projekt z ZUS”, czyli popularyzacja wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych uwzględnia zagadnienia, które nie znalazły się w programie edukacyjnym polskiej szkoły. Młodzież, która niebawem wkroczy na rynek pracy powinna wiedzieć dlaczego warto podlegać ubezpieczeniom społecznym i na jakie świadczenia można liczyć w zamian za opłacanie składek. Już wkrótce przed uczniami kolejne zadania. Za przebieg Projektu odpowiedzialne są p. M. Wojtczuk oraz p. A. Lewandowska. Zapraszamy do galerii zdjęć:

[fot. I. Bednarska]