Zebrania z rodzicami – kwiecień
zebrania (klasy III) oraz godzinę otwartą (klasy I i II),
które odbędą się
26 kwietnia (środa) o godz. 17.30
Jesteśmy ciekawi czy czytacie książki?
Uczniowie klasy 2a, którzy w ramach realizacji projektu edukacyjnego przygotowali ankietę dotyczącą czytelnictwa zwracają się do całej społeczności szkolnej z prośbą
o jej wypełnienie. Z góry bardzo dziękujemy!
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych
Zachęcamy uczniów klas III do udziału w dniach otwartych szkół ponadgimnazjalnych. Zasady oraz terminarz rekrutacji zostanie opublikowany prawdopodobnie w kwietniu.
- dni otwarte w liceach
- dni otwarte w szkołach zawodowych

logozus15 i 16 grudnia uczniowie klas trzecich uczestniczyli w lekcjach przygotowanych przez uczniów Technikum nr 8 im. Jana Karskiego na temat ubezpieczeń społecznych. Uczniowie Technikum pod opieką p. M. Wojtczuk przygotowali i przedstawili najważniejsze zagadnienia dotyczące ubezpieczeń społecznych. „Projekt z ZUS”, czyli popularyzacja wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych uwzględnia zagadnienia, które nie znalazły się w programie edukacyjnym polskiej szkoły. Młodzież, która niebawem wkroczy na rynek pracy powinna wiedzieć dlaczego warto podlegać ubezpieczeniom społecznym i na jakie świadczenia można liczyć w zamian za opłacanie składek. Już wkrótce przed uczniami kolejne zadania. Za przebieg Projektu odpowiedzialne są p. M. Wojtczuk oraz p. A. Lewandowska. Zapraszamy do galerii zdjęć:

[fot. I. Bednarska]