Zebrania z rodzicami – kwiecień
zebrania (klasy III) oraz godzinę otwartą (klasy I i II),
które odbędą się
26 kwietnia (środa) o godz. 17.30
Jesteśmy ciekawi czy czytacie książki?
Uczniowie klasy 2a, którzy w ramach realizacji projektu edukacyjnego przygotowali ankietę dotyczącą czytelnictwa zwracają się do całej społeczności szkolnej z prośbą
o jej wypełnienie. Z góry bardzo dziękujemy!
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych
Zachęcamy uczniów klas III do udziału w dniach otwartych szkół ponadgimnazjalnych. Zasady oraz terminarz rekrutacji zostanie opublikowany prawdopodobnie w kwietniu.
- dni otwarte w liceach
- dni otwarte w szkołach zawodowych

Rok 2017 został ogłoszony rokiem Josepha Conrada-Korzeniowskiego. Chętni uczniowie z klasy 1a: Ola, Natalka, Julia oraz Mateusz wraz p. A. Lewandowską na zaproszenie Instytutu Książki uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu, Gali inaugurującej Rok Conrada. Gala odbyła się w Teatrze Polskim, 19 grudnia o godzinie 19.00. Ogłoszenie Roku Conrada to forma uczczenia 160-lecia urodzin zasłużonego dla Polski i świata pisarza oraz autora znakomitych powieści m.in. „Jądro ciemności” czy też „Lord Jim”.
Podczas gali uczniowie wysłuchali koncertu w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy uznawanej za jedną z najlepszych w Polsce. Koncert transmitowany był przez TVP Kultura. Wspólny wyjazd zakończył się nocnym spacerem po świątecznie oświetlonym Nowym Świecie. Zapraszamy do galerii: zdjęcia organizatora [link] oraz dodatkowe zdjęcia na fanpage naszej biblioteki [link]