Zebrania z rodzicami – kwiecień
zebrania (klasy III) oraz godzinę otwartą (klasy I i II),
które odbędą się
26 kwietnia (środa) o godz. 17.30
Jesteśmy ciekawi czy czytacie książki?
Uczniowie klasy 2a, którzy w ramach realizacji projektu edukacyjnego przygotowali ankietę dotyczącą czytelnictwa zwracają się do całej społeczności szkolnej z prośbą
o jej wypełnienie. Z góry bardzo dziękujemy!
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych
Zachęcamy uczniów klas III do udziału w dniach otwartych szkół ponadgimnazjalnych. Zasady oraz terminarz rekrutacji zostanie opublikowany prawdopodobnie w kwietniu.
- dni otwarte w liceach
- dni otwarte w szkołach zawodowych

img_889322 grudnia to ostatni dzień nauki przed zimową przerwą świąteczną. Tego dnia cała społeczność szkolna spotkała się na wspólnym kolędowaniu. Uczniowie pod opieka p. Pawła Kiesia przygotowali koncert kolęd. Przy akompaniamencie gitary śpiewali te znane i te trochę mniej popularne kolędy. W ten sposób wszyscy poczuli klimat zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. Dziękujemy naszym artystom. Zapraszamy do galerii zdjęć: