Zebrania z rodzicami – maj
Serdecznie zapraszamy rodziców
na zebrania, na których zostaną przekazane przewidywane oceny roczne.
Zebrania odbędą się 24 maja 2017 r. (środa) o godz. 18.00
Od godziny 17.30 zapraszamy na spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.
Cybernauci – spotkanie dla rodziców w ramach projektu
Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie,
które odbędzie się 31 maja (środa), o godz. 17.30 (s. 309).

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Cybernauci. „Cybernauci to – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.
Realizacja obowiązku szkolnego
Szanowni Państwo,
Dyrektor Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi informuje, że na mocy uchwały Rady m.st. Warszawy nr XLV/1081/2017 z dnia 16 marca 2017 r. nastąpi włączenie Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjny do LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego od dnia 1 września 2017 r. Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Dyrektor Gimnazjum
Beata Żeromska

img_889322 grudnia to ostatni dzień nauki przed zimową przerwą świąteczną. Tego dnia cała społeczność szkolna spotkała się na wspólnym kolędowaniu. Uczniowie pod opieka p. Pawła Kiesia przygotowali koncert kolęd. Przy akompaniamencie gitary śpiewali te znane i te trochę mniej popularne kolędy. W ten sposób wszyscy poczuli klimat zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. Dziękujemy naszym artystom. Zapraszamy do galerii zdjęć: