Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017
odbędzie się 23 czerwca 2017 r. o godz. 8.00.
Serdecznie zapraszamy!
Zagłosuj na projekt uczniów Gimnazjum nr 132!
Zwracamy się do całej społeczności szkolnej z prośbą o oddanie głosu na projekt zgłoszony przez uczniów klasy 1a w tegorocznej edycji budżetu partycypacyjnego.
Jeżeli uważasz, że w tej części Ursusa potrzebny jest skatepark - liczymy na Twój głos.
Głosowanie potrwa do 30 czerwca 2017 r.
Na pomysł może zagłosować każdy mieszkaniec Warszawy, nawet dziecko.

Poznaj szczegóły zgłoszonego projektu [link]
Zagłosuj, najlepiej i najszybciej zrobisz to przez internet [link]
Grupa edukacyjno-wsparciowa dla rodziców
Zachęcamy do zapoznania się z informacją przygotowaną przez psychologa szkolnego p. Jolantę Kwasiborską-Suchecką dotyczącą oferty zajęć dla rodziców.
Spotkania rozpoczną się we wrześniu. [link]

img_889322 grudnia to ostatni dzień nauki przed zimową przerwą świąteczną. Tego dnia cała społeczność szkolna spotkała się na wspólnym kolędowaniu. Uczniowie pod opieka p. Pawła Kiesia przygotowali koncert kolęd. Przy akompaniamencie gitary śpiewali te znane i te trochę mniej popularne kolędy. W ten sposób wszyscy poczuli klimat zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. Dziękujemy naszym artystom. Zapraszamy do galerii zdjęć: