IMG_162023 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Wzięli w niej udział zaproszeni goście: Pan Wiesław Krzemień, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty Pani Wanda Kopcińska. Pan Wiesław Krzemień wręczył Nagrody Burmistrza przyznane trzem uczennicom. Nagrodę otrzymały: Zuzanna Kacprzycka, Klaudia Smejlik, Sandra Połęć. Zakończenie roku szkolnego to przede wszystkim czas podsumowań. Wręczono podziękowania oraz nagrody laureatom konkursów. Za przybycie na uroczystość dziękujemy również rodzicom oraz przedstawicielom Rady Rodziców, którzy również otrzymali podziękowania za pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć.