Grupa edukacyjno-wsparciowa dla rodziców
Zachęcamy do zapoznania się z informacją przygotowaną przez psychologa szkolnego p. Jolantę Kwasiborską-Suchecką dotyczącą oferty zajęć dla rodziców.
Spotkania rozpoczną się we wrześniu. [link]

kz2mW ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa został ogłoszony konkurs fotograficzny, którego motywem przewodnim była oczywiście książka. Przygotowane przez uczniów prace zostały przesłane na Konkurs Fotograficzny dla Gimnazjalistów: „Książko, ach to ty…”. Z przyjemnością informujemy, że prace naszych uczennic zostały nagrodzone I, II i III miejscem. Wręczenie nagród odbyło się podczas zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół nr 42. Uczennice otrzymały vouchery, fundatorem których był  FU [link].
Z pracami Zuzi, Sandry, Małgosi, Klaudii oraz Gabrysi można zapoznać się na stronie organizatora konkursu [link]. Gratulujemy! Opiekunem konkursu była p. Anna Lewandowska.