Zebrania z rodzicami – styczeń
Serdecznie zapraszamy rodziców na zebrania podsumowujące I semestr, które odbędą się
25 stycznia (środa) o godz. 18.00

Od godziny 17.30 spotkania z nauczycielami poszczególnych edukacji.

Rok 2017 został ogłoszony rokiem Josepha Conrada-Korzeniowskiego. Chętni uczniowie z klasy 1a: Ola, Natalka, Julia oraz Mateusz wraz p. A. Lewandowską na zaproszenie Instytutu Książki uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu, Gali inaugurującej Rok Conrada. Gala odbyła się w Teatrze Polskim, 19 grudnia o godzinie 19.00. Ogłoszenie Roku Conrada to forma uczczenia 160-lecia urodzin zasłużonego dla Polski i świata pisarza oraz autora znakomitych powieści m.in. „Jądro ciemności” czy też „Lord Jim”.
Podczas gali uczniowie wysłuchali koncertu w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy uznawanej za jedną z najlepszych w Polsce. Koncert transmitowany był przez TVP Kultura. Wspólny wyjazd zakończył się nocnym spacerem po świątecznie oświetlonym Nowym Świecie. Zapraszamy do galerii: zdjęcia organizatora [link] oraz dodatkowe zdjęcia na fanpage naszej biblioteki [link]