Zebrania z rodzicami – maj
Serdecznie zapraszamy rodziców
na zebrania, na których zostaną przekazane przewidywane oceny roczne.
Zebrania odbędą się 24 maja 2017 r. (środa) o godz. 18.00
Od godziny 17.30 zapraszamy na spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.
Cybernauci – spotkanie dla rodziców w ramach projektu
Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie,
które odbędzie się 31 maja (środa), o godz. 17.30 (s. 309).

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Cybernauci. „Cybernauci to – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.
Realizacja obowiązku szkolnego
Szanowni Państwo,
Dyrektor Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi informuje, że na mocy uchwały Rady m.st. Warszawy nr XLV/1081/2017 z dnia 16 marca 2017 r. nastąpi włączenie Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjny do LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego od dnia 1 września 2017 r. Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Dyrektor Gimnazjum
Beata Żeromska

Rok 2017 został ogłoszony rokiem Josepha Conrada-Korzeniowskiego. Chętni uczniowie z klasy 1a: Ola, Natalka, Julia oraz Mateusz wraz p. A. Lewandowską na zaproszenie Instytutu Książki uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu, Gali inaugurującej Rok Conrada. Gala odbyła się w Teatrze Polskim, 19 grudnia o godzinie 19.00. Ogłoszenie Roku Conrada to forma uczczenia 160-lecia urodzin zasłużonego dla Polski i świata pisarza oraz autora znakomitych powieści m.in. „Jądro ciemności” czy też „Lord Jim”.
Podczas gali uczniowie wysłuchali koncertu w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy uznawanej za jedną z najlepszych w Polsce. Koncert transmitowany był przez TVP Kultura. Wspólny wyjazd zakończył się nocnym spacerem po świątecznie oświetlonym Nowym Świecie. Zapraszamy do galerii: zdjęcia organizatora [link] oraz dodatkowe zdjęcia na fanpage naszej biblioteki [link]