Grupa edukacyjno-wsparciowa dla rodziców
Zachęcamy do zapoznania się z informacją przygotowaną przez psychologa szkolnego p. Jolantę Kwasiborską-Suchecką dotyczącą oferty zajęć dla rodziców.
Spotkania rozpoczną się we wrześniu. [link]

Rok 2017 został ogłoszony rokiem Josepha Conrada-Korzeniowskiego. Chętni uczniowie z klasy 1a: Ola, Natalka, Julia oraz Mateusz wraz p. A. Lewandowską na zaproszenie Instytutu Książki uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu, Gali inaugurującej Rok Conrada. Gala odbyła się w Teatrze Polskim, 19 grudnia o godzinie 19.00. Ogłoszenie Roku Conrada to forma uczczenia 160-lecia urodzin zasłużonego dla Polski i świata pisarza oraz autora znakomitych powieści m.in. „Jądro ciemności” czy też „Lord Jim”.
Podczas gali uczniowie wysłuchali koncertu w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy uznawanej za jedną z najlepszych w Polsce. Koncert transmitowany był przez TVP Kultura. Wspólny wyjazd zakończył się nocnym spacerem po świątecznie oświetlonym Nowym Świecie. Zapraszamy do galerii: zdjęcia organizatora [link] oraz dodatkowe zdjęcia na fanpage naszej biblioteki [link]