Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się
18 października 2017 r, o godz. 18.00.
Od godz. 17.30 zapraszamy na indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

Plan lekcji, rok szkolny 2017/2018
SEMESTR I
[obowiązujący od 9 października]

[link]

W planie zarezerwowano godziny przeznaczone na realizację programów autorskich dla klas II oraz klas III gimnazjum. Zajęcia te oznaczone są skrótem PA.

W związku z informacjami otrzymanymi od rodziców w sprawie problemów z wyświetlaniem planu lekcji, poniżej zamieszczam pliki .JPG.  Jednocześnie pragnę dodać, że do prawidłowego działania strony, na której wyświetlany jest plan (pliki planu generowane są automatycznie) niezbędna jest wtyczka Adobe Flash Player [link]. Plan może być wyświetlany w dowolnej przeglądarce internetowej. Gimnazjum nie wykupiło praw do wersji mobilnej planu lekcji.

Gimnazjum korzysta z płatnych usług hostingowych, dla których zapewniona jest ochrona antywirusowa.

Anna Lewandowska
Administrator strony