Miejscem realizacji obowiązku szkolnego uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 będzie obecna siedziba Gimnazjum przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się
18 października 2017 r, o godz. 18.00.
Od godz. 17.30 zapraszamy na indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.

winiary

Program edukacyjny „Żyj smacznie i zdrowo”, realizowany jest w naszym Gimnazjum od trzech lat.

Koordynator
Anna Mizeracka

winiary

ROK SZKOLNY 2015/16

winiaryZ przyjemnością informujemy, że zrealizowaliśmy wymagane zadania zawarte w regulaminie Programu „Żyj smacznie i zdrowo”. Nasze Gimnazjum otrzymało zaszczytny tytuł Ambasadora Zdrowego Żywienia. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach opartych o scenariusze przygotowane przez Organizatorów Programu, a także w ramach zajęć praktycznych kształtowali właściwe nawyki żywieniowe.
Tytuł ten otrzymują szkoły promujące wśród młodzieży zdrowy styl życia i angażujące się w edukację żywieniową młodych ludzi.

Organizatorzy dla szkół, które otrzymały tytuł Ambasadora Zdrowego Żywienia przygotowują materiały związane z propagowaniem zdrowego stylu odżywiania. Zachęcamy do śledzenia newslettera:

1. Produkty zbożowe w diecie człowieka maj 2016
2. Suplementacja kwasami Omega-3 maj 2016

• Dzień kolorowych (i zdrowych) kanapek, klasa 2a i 2b – 31.05.2016 r. [link]
  • Zapraszamy do zapoznania się z krótką notką informacyjną, przygotowana przez organizatora Programu [link]
  • Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z przebiegu programu „Żyj smacznie i zdrowo”. Opracowanie p. Teresa Dejneko [pobierz plik]
  • Galeria zdjęć – zajęcia 14.04.2016 r. [fot. A. Mizeracka]

• Galeria zdjęć – zajęcia 07.04.2016 r. [fot. A. Mizeracka]